Şanslı Birkaç Kişi “Wonder Woman 1984”e İlk Kez Baktı, Peki Sonuç?

Film yapımcıları yeni filmin geleneksel bir devam filmi olmadığını, bunun yerine Wonder Woman'ın gelişen hikayesinde başka bir "bölüm" olduğunu söylediler.


Şanslı birkaç kişi  Patty Jenkins’in , Warner Bros.’un HBO Max’te ve mümkün olan her türlü sinemada yayınlayacağı yeni devam filmi “Wonder Woman 1984 ” e ilk kez baktı. Gal Gadot’un Diana Prince rolünü yeniden canlandırdığı filme gelen ilk tepkiler heyecan yarattı. Film 80’lerin retro havasına sahip neşeli ve iddialı bir devam filmi olarak adlandırılıyor.  

Gadot’a Chris Pine, Connie Nielsen ve Robin Wright dahil olmak üzere ilk filmdeki yardımcı yıldızların yanı sıra Cheetah rolünde Kristen Wiig ve Max Lord rolünde Pedro Pascal bir çift yeni kötü adam olarak eşlik ediyor.

Film yapımcıları yeni filmin geleneksel bir devam filmi olmadığını, bunun yerine Wonder Woman’ın gelişen hikayesinde başka bir “bölüm” olduğunu söylediler.

“Wonder Woman 1984” e ilk tepkiler, stüdyo Warner Bros.’un Perşembe günü sektörü şok eden bir hareketle filmi 2021’de doğrudan HBO Max’te (ve mevcut sinemalarda) yayınlayacağını duyurmasından birkaç gün sonra geldi.

Filmi izleyen Eric Davis, “Spoi veremem ancak çok zekice. Tek başına açılış sekansı çarpıcı ve her aksiyon sahnesi farklı, benzersiz. Ayrıca bunun Hans Zimmer’ın en iyi skorları arasında olduğunu düşünüyorum. Ve merak edenler için Gadot/Pine kimyası bir kez daha.. ”

Bu arada yapımcı şirket filmin fragmanını yayınladı:


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Share via

Dutluk Dergi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin

Send this to a friend