Bayıltan korku filmi Terrifier 2

Bir devam filmi olan #Terrifier2'nin insanları korkudan bayılttığı ya da kusturduğu iddia ediliyor.


Demien Leone, 4 Ekim Perşembe günü ABD’de Terrifier 2 adlı devam filmini tanıtmıştı. Korku hayranları filmi izlemek için sinemalara akın etti ve ardından film bir fenomen haline geldi. Peki neden?

Bunun muhtemel nedenlerinden biri sosyal medyanın filmde gösterilen şiddet yüzünden bayıldığını ya da kustuğunu iddia edenlerin paylaşımlarıyla dolu olması.

Bloody Disgusting internet sitesinin “artık gerçekten var olmayan türden bir korku filmi” diye nitelediği Terrifier 2, Palyaço Art olarak bilinen sadist bir katili konu alıyor ve 2016 yapımı Terrifier filminin devamı.

Terrifier 2, yeni dirilen Art’ın Cadılar Bayramı gecesi bir genç kızı ve onun küçük erkek kardeşini hedef almasını anlatıyor.

Filmi izleyen korku hayranları sosyal medyada infial yaratacak açıklamalar yaptı. Andrew Liming (@ratshirtbastard) adlı bir kullanıcı, “#Terrifier2’yi izlerken arkadaşım kustu ve sonra bayıldı” diye tweet attı ve 5 kişinin sinemadan çıktığını ekledi. Ayrıca midesi bulanan arkadaşına müdahale etmesi için bir ambulans çağrıldığını da belirtti.

Movie Guy (@MovieGuy919) adlı başka bir kullanıcı, “Vay canına! #Terrifier2 harikaydı! Midesi zayıf olanlar kesinlikle izlemesin! Benim olduğum salonda birisi gerçekten bayıldı” diye yazdı.

Bark (@Bark_4KT) adlı bir başka kullanıcı ise, “Arkamdaki adam bayıldı ve koltuğuma çarptı” diye ekledi.

Eric Rowe @GotThatWMD adlı bir başka izleyici de, “Yalın ve kaba korku filmlerinin o eski güzel günlerini özlüyorsanız, Terrifier 2 aradığınız şey olabilir. Cidden, bu şey son yıllarda hatırlayabildiğim her şeyden daha şiddetli ve ahlaksız…” yazdı.


%d blogcu bunu beğendi: