Antalya Riff’te Eylül coşkusu

Antalya'nın yeni konser mekanı Riff Eylül ayında da eğlenceye hız kesmeden devam ediyor. Aylık konser programlarının yanı sıra haftaiçi ve haftasonu programlarıyla Antalyalıları müzikle buluşturan Riff'te Eylül coşkusu başlıyor. Antalya Riff sahnesinde Kübracan, Deha Bilimler ve Seçil Gür ile eğlencenin startı verilecek.


Açıldığı günden bu yana sahne alan Kübracan, ses ve yorumuyla dikkat çekerken, yaptığı coverlar sosyal ağlarda büyük beğeni topladı. Antalyalılar tarafından sevilen yorumcu her çarşamba şarkılarıyla Antalyalıları coşturacak.

Bir tatil firması için yaptığı şarkıyla büyük beğeni toplayan Deha Bilimler ise Eylül ayı boyunca iki haftada bir cuma günleri Antalya Riff sahnesinde sevenleriyle buluşacak. Aranjör Mert Aydın ile yaptığı Yağdır şarkısıyla yaza damgasını vuran şarkıcı Antalyalılara müzik ziyafeti yaşatacak.

Daha önce de Riff’te sahne alan Seçil Gür ise her cumartesi Antalya’da müzikseverlerle buluşacak. Serdar Ortaç ile geçtiğimiz aylarda ilişkisini noktalayan ve Samsun Demir ile yeni bir albüm hazırlığında olan şarkıcı Eylül ayında Antalya Riff sahnesinde cumartesilere damga vuracak.

Kaynak: DHA


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Share via
Send this to a friend