Yeni Pamuk Prenses “Rachel Zegler” oldu

Disney'in yeniden çekeceği Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler masalının film uyarlaması için başrol Rachel Zegler'in oldu.


Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler masalının yeniden çekilecek film uyarlaması için başrol belli oldu. Oyuncu, şarkıcı ve YouTuber Rachel Zegler, Disney’in yeniden çektiği Pamuk Prenses filminin kadrosuna girdi. Bugüne kadar başka rollerde yer alsa da bu, 20 yaşındaki Zegler’in en büyük rolü olacak.

Zegler kısa süre önce, Steven Spielberg’in 2021 sonunda gösterilecek yeni filmi West Side Story’de Maria karakterini canlandırdı. Genç yıldız ayrıca Shazam’ın devam filminde de süper kahraman olarak seyirci karşısına çıkacak.

Disney filmini, daha önce Andrew Garfield ile 500 Days of Summer ve The Amazing Spider-Man filmlerini çeken Marc Webb yönetecek. Henüz adı açıklanmayan filmin çekimlerine 2022’de başlanması bekleniyor.

Rachel Zegler West Side Story uyarlamasında başrol oynamıştı.

Disney, 2016’dan beri canlı aksiyon filmi Pamuk Prenses’i geliştiriyor. Daha önce açıklandığı gibi filmin yapımcılığını Marc Platt üstlenirken; La La Land, The Greatest Showman ve Dear Evan Hansen müzikal filmlerinin müziklerini besteleyen Benj Pasek ve Justin Paul ikilisi, Pamuk Prenses filminin şarkılarını yazıyor.

Grimm Kardeşler’in masalına dayanan Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler filmi 1937’de vizyona girdi ve Disney’in ilk uzun metrajlı animasyon filmi oldu. O tarihten bu yana masalın pek çok sinema uyarlaması çekildi.


Sizin Tepkiniz Nedir?

hate
0
hate
confused
0
confused
fail
0
fail
fun
0
fun
geeky
0
geeky
love
0
love
lol
0
lol
omg
0
omg
win
0
win