Vitrin:’Türkiye Güncel Müzik Buluşması’

Vitrin: “Türkiye Güncel Müzik Buluşması” online düzenlenecek. Etkinlik 7 Eylül'de başlayacak.


Vitrin: “Türkiye Güncel Müzik Buluşması” online düzenlenecek. Etkinlik 7 Eylül’de başlayacak.

İstanbul Caz Festivali’nin, dünyadan müzik profesyonellerinin Türkiye güncel müzik sahnesini tanımalarına ve işbirliği geliştirmelerine fırsat tanıyan uluslararası tanıtım ve iletişim etkinliği Vitrin: “Türkiye Güncel Müzik Buluşması” bu yıl 7-9 Eylül’de online düzenlenecek. “Vitrin” kapsamında, üç günde gerçekleştirilecek sekiz konseri, festival izleyicisiyle beraber dünyadan festival ve etkinlik yöneticileri de online takip edecek.

“Vitrin: Türkiye Güncel Müzik Buluşması” kapsamında online takip edilecek konserlere paralel olarak, Türkiye güncel müzik sahnesi üzerine konuşulacak paneller İKSV Youtube kanalı üzerinden canlı olarak izlenebilecek.

PANELLER

7 Eylül Pazartesi – 16.00

Başlık: Çevrimiçinde Deplasmandayım – Müzik İçin Dijital Gelir Modelleri

Dijital müzik dağıtımcısı The Orchard’ın başkan yardımcısı Metin Uzelli’nin moderatörlüğünü yapacağı panelde konuklar müzisyen ve eser sahipleri meslek birliği MSG’nin başkan yardımcısı Harun Tekin; 360 derece müzik şirketi Stageart’dan Rıza Okcu; müzisyen Nilipek ve Sony Müzik Türkiye’nin Genel Müdürü Özden Bora olacak.

9 Eylül Çarşamba – 16.00

Başlık: Bu Değirmenin Suyu Nereden Gelecek: Yeni Dönemde Müzisyenler, Etkinlikler ve Sponsorlar

Levent Erden yönetiminde gerçekleşecek panelde, iletişim danışmanı ve sanatçı menajeri Ece Çelebioğlu, Anadolu Efes Kültürel Pazarlama Müdürü Orçun Ejder ve İstanbul Caz Festivali Direktörü Harun İzer konuşmacı olarak yer alacak.

FERİYE’DE ‘VİTRİN GECELERİ’

Festivalin Boğaz Feriye’de düzenlenecek “Vitrin Geceleri” konserleri kapsamında 7 Eylül Pazartesi 20.00’de BaBa ZuLa ve Make Mama Proud; 9 Eylül Çarşamba 18.30’da ise Islandman, Tuğçe Şenoğul ve Guguou sahnede olacak.

Online ve açık hava mekânlarındaki konserlerin bilet satışlarıyla ilgili ayrıntılı bilgiler caz.iksv.org sayfasından incelenebilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Share via

Dutluk Dergi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin

Send this to a friend