Tüylü Arkadaşlarınız Hakkında Yazın: Hikayelerinizi İsteyen 18 Evcil Hayvan Yayını

Evcil hayvanlar harika bir ilham kaynağı olabilir ve hikayelerinizi arayan birçok mecra var.


Şüphesiz köpeğiniz en zeki, kediniz en sevimli olanıdır. Elbette, Charlie’nin koltuk minderlerini yediği ya da Daisy’nin UPS teslimatını kutusundan çıkardığı zaman hakkında bir ya da iki hikayeniz var.

Evcil hayvanlar harika bir ilham kaynağı olabilir ve hikayelerinizi arayan birçok mecra var.

Üslup ve içerik hakkında fikir edinmek için dergiyi veya web sitesini inceleyin. Açıklayıcı bir özellik yazıyorsanız, tamamen araştırdığınızdan ve doğru alıntılar kullandığınızdan emin olun. Kişisel bir hikaye üzerinde çalışıyorsanız, yürekten yazın. İyi yüksek çözünürlüklü fotoğraflar genellikle kabul edilir.

Evcil hayvan hikayelerinizi isteyen 18 yayın

Neden hayvan sevginizi yazma yeteneğinizle birleştirmiyorsunuz? Doğru uyumu bulmanıza yardımcı olmak için, evcil hayvan makalelerinizi dikkate alacak yayınların bir listesini ve ayrıca editöre nasıl başvuracağınız, nasıl iletişim kuracağınız ve mümkün olduğunda mecranın ne kadar ödeyeceğine dair ipuçlarını derledik. Ödemenin ayrıntıları genellikle her bir editöre, ilgili çalışmanın miktarına ve deneyiminize bağlıdır.

İşte evcil hayvan yazarları için 18 fırsat.

1. All Creatures

Bu ulusal dergi, hayatımızı paylaşan hayvanlar hakkında iç açıcı hikayelere yer veriyor. Gerçek birinci şahıs hesapları, röportajlar ve ilham verici makaleler yayınlarlar. İçeri girmenin bir yolu, bu sütunlara çok ihtiyaç duyulan materyali göndermektir:

Ödeme: Satış konuşmasına, makalenin uzunluğuna, ilgili araştırmaya vb. Göre değişir.

allcreatures@guideposts.org . Konu satırına mümkün olduğu kadar çok ayrıntı ekleyin.

2. Simply Pets

Simply Pets, dijital olarak veya basılı olarak bulunabilen ve Barnes & Noble mağazalarında satılan tüm aile için bir yaşam tarzı dergisidir. Web sitesi dergiyi “evcil hayvan ebeveyni olarak sizi, evcil çocuklarınızı, değerlerinizi ve ilgi alanlarınızı evcil hayvan seven biri olarak temsil eden bir dergi” olarak tanımlıyor.

Ödeme: Ödeme yoktur, ancak yazar biyografisi ve bağlantıları sizi hedef kitlesine tanıtacaktır.

katılım koşulları ve e-posta info@simplypetsmagazine.com

3. Chicken Soup for the Soul

Markanın popülaritesi ve her kitaptaki çok sayıda hikaye, Ruh için Tavuk Çorbası yazarlar için heyecan verici bir pazar haline getiriyor. Her cilt, tıpkı sizin gibi yazarların gönderdiği 101 gerçek hikayeyi içeriyor. Hayvan severler için her yıl yeni bir köpek kitabına ve yeni bir kedi kitabına katkıda bulunma fırsatları vardır. Tüm hikayeler doğru olmalı ve birinci şahıs olarak yazılmalıdır.

Ödeme: 200 $ artı hikayenizin göründüğü kitabın 10 ücretsiz kopyası.

Başvurular yalnızca web sitesi formu aracılığıyla kabul edilir .

4. The Bark

İyi araştırılmış, gazetecilik makaleleri büyük olasılıkla bu dergide bir yer bulacak, “okur yazar ve eğlenceli” köpek merkezli makaleler ve hikayeler yayınlamaya çalışacak. Daha kısa web makalelerini de kabul ederler (600 kelimeden az).

Ödeme: Basılı dergi ödemesi, makalenin karmaşıklığına ve uzunluğuna göre değişir ve ayrı ayrı müzakere edilir. Web sitesinde yayınlanan makaleler, yazarlara The Bark’a bir yıllık ücretsiz abonelik sunar.

Nasıl sunum yapılır : Dergi makalelerini veya sorgularını submissions@thebark.com adresine gönderin, web sitesi makalelerini editor@thebark.com adresine konu satırında “SİZİN ADINIZ ve WEB ORİJİNALLERİNİ GÖNDERİN ” ile gönderin .

5. The Dodo

Bu web sitesi eğlenceli, paylaşmaya değer hayvan videoları ve hikayeleri yayınlıyor. Yazarlar, videoları ve slayt gösterileri ile birlikte hikayeler anlatma fırsatı bulurlar. Popüler, modaya uygun ve harika düşünün!

Ödeme: Bu bilgiler web sitesinde açıklanmamaktadır.

Satış konuşmanızı buraya gönderin .

6. Dogster

Dogster, köpek ırklarından havlamaya, eğitim sorunlarından köpek kanseri tedavilerine kadar her konuda uzman tavsiyeleri için köpek severlerin bir araya geldiği popüler bir dergi ve web sitesidir.

Ödeme: Değişir.

Buraya yalnızca sorguları gönderin (tam olarak yazılmış makaleler yok).

7. Catster

Kedi severler bu dergi ve web sitesinde kedi ırkları, seslendirmeler, beslenme, sağlık ve zindelik gibi konularda bilgilendirici makaleler bulacaklar.

Ödeme: Değişir

Buraya yalnızca sorguları gönderin (tam olarak yazılmış makaleler yok).

 8. Animal Wellness

Bu dergideki makaleler bütünsel iyileşmeye odaklanır ve okuyuculara köpekleri ve kedileri için sağlık bakımı seçimleri yapmalarına yardımcı olacak bilgiler sağlar. Fiziksel, duygusal ve ruhsal sağlık gibi konularda makaleler arıyorlar. Giriş yapmak için Hayvan Geçitleri, Sıcak ve Tüylü ve Kuyruk Ucu gibi kısa özellikler yazmayı düşünün. (Örnekler için dergiye bakın.)

Ödeme: Satış konuşmasına, makalenin uzunluğuna, ilgili araştırmaya vb. Göre değişir.

Hikaye anahatları için ann@redstonemediagroup.com .

9. Guideposts

Bu ilham verici dergi her zaman harika hayvan hikayeleri arıyor. Kılavuz yazıları, bir hedefe ulaşan, bir engeli aşan veya inançları sayesinde faydalı bir ders alan insanlar hakkında gerçek, birinci şahıs hikayeleri yayınlar. Evcil hayvanınız hakkında yazarken, o evcil hayvanın fiziksel veya duygusal olarak iyileşmenize nasıl yardımcı olduğunu yazdığınızdan emin olun.

Ödeme: Satış konuşmasına, makalenin uzunluğuna, ilgili araştırmaya vb. Göre değişir.

İletişim 

10. Pets in the City Magazine

Bu basılı ve dijital evcil hayvan dergisine göndermek için birden fazla fırsat bulacaksınız. Bilgilendirici makaleler, yerel kurtarma organizasyonlarının profilleri, cins profilleri hakkında makaleler, eğitim nasıl yapılır, mevsimlik ipuçları ve egzotik evcil hayvanlar hakkında bilgilendirici kılavuzlar arıyorlar .

Ödeme: Bu bilgiler web sitesinde açıklanmamaktadır.

Makalenizin kısa bir özetini Editor@PetsInTheCityMagazine.com adresine konu satırında “Gönderim: makale / mağaza başlığı xx kelime sayısı” ile sorgulayın .

Ayrıca şu kısa özellikleri de gönderebilirsiniz:

  • Kurtarma Hikayeleri: Bir barınaktan veya kurtarma grubundan aldığınız bir evcil hayvan hakkındaki kısa (300 kelimelik) hikayenizi gönderin. (Evcil hayvanınızın yüksek çözünürlüklü bir JPEG görüntüsünü ekleyin) info@petsinthecitymagazine.com adresine konu satırında “PIC Kurtarma hikayesi” ile birlikte.

11. Natural Cat Care Blog

Siz ve kediniz hakkında moral verici, gerçek bir hikayeniz var mı? Veya doğal kedi sağlığı ve refahı hakkında bir uzman gönderisi? Bu site, kendin yap eko kedi oyuncakları, yeşil kedi bakımı seçenekleri ve kedilerin iyileştirilmesi, davranışı ve sağlıklı ve bütünsel beslenmeyle ilgili yararlı veya ilham verici içerikler dahil olmak üzere yararlı gönderiler arıyor . 500-1.300 kelimelik makaleler ideal aralıktır.

Ödeme  yoktur.

Tam makalenizi e-postayla liz@naturalcatcareblog.com adresine konu satırında “Konuk Gönderi Gönderimi” ile gönderin .

12. Your Pet Space

Bu web sitesi, çeşitli evcil hayvanlar ve evcil hayvan konuları hakkında geniş bir bakış açısı sunar. Yararlı makalelerin yanı sıra, kar amacı gütmeyen kuruluşlardan ve evcil hayvan satıcılarından çalışmaları ve ürünleri hakkında gönderiler arıyorlar.

Ödeme: 20 $ / makale

Sorgu yöneticisi editörü Jessica Smith, managerjessica@yourpetspace.info .

13. The Chronicle of the Horse

The Chronicle of the Horse, terbiye, atlama, tilki avı, engelli koşu yarışları ve diğer at haberlerine odaklanan iki haftada bir çıkan ulusal bir dergidir. Ayrıca at bakımı ve önde gelen at insanlarının profilleri hakkında makaleler yayınlıyorlar. Bazen mizahı, insan ilgisini ve tarihi makaleleri kabul ederler.

Kardeş bir yayın olan The Chronicle of the Horse Untacked, moda, seyahat, ürün incelemeleri ve binicilik yaşam tarzının diğer unsurları hakkında makaleler arıyor.

Ödeme: Haber hikayeleri (yaklaşık 1.500 kelime), 165-220 $ arasında ödeme sunar . Özellik makaleleri (yaklaşık 1.500-2.500 kelime) 150-400 $ tutarında ödeme sunar.

Hikayeleri brasin@coth.com adresine gönderin .

14. Horse Network

Binicilik hayatının ve biniciliğin bu web sitesinde ele alınmayan bir yönünü hayal etmek zor. Konular at sporları, trendler, eğitim, sağlık, kovboy kültürü, moda, sanat, edebiyat ve daha fazlasını içerir. Şu anda at sağlığı, profiller, röportajlar ve insanların ilgisini çeken hikayeler üzerine makaleler arıyorlar.

Ödeme: Bir makale için 50 $ ve üstü. Ek olarak, gönderiniz sosyal medyada popüler hale gelirse ekstra tazminat (100 $) alacaksınız.

Çalışmanızı buraya gönderin .

15. Reptiles Magazine

Sürüngenler, yeni başlayanlardan emektarlara kadar tüm deneyim seviyelerinde sürüngen ve amfibi hobileri için iki ayda bir yayınlanan bir dergidir. Evcil hayvan sürüngen yetiştiriciliği, tarla, seyahat, koruma ve sağlık konularında makaleler arıyorlar.

Ödeme: 2.000 ila 2.500 kelimelik fotoğraflar içeren bir parça için ortalama 300 $.

reptileseditorial@gmail.com adresine e-posta ile gönderin .

16. Tropical Fish Hobbyist

Hobiniz akvaryumlar ve balık tutmayı içeriyorsa, yazınız için doğru çıkış noktasını Tropical Fish Hobbyist’te bulabilirsiniz. Tatlı su balıkları, tuzlu su balıkları, su bitkileri, akvaryum temelleri, yiyecek ve beslenme hakkında makaleler arıyorlar. Makaleler boşluklu 10.000 ile 20.000 karakter arasında olmalıdır .

Ödeme: Bu bilgiler web sitesinde açıklanmamaktadır.

Taslakları e-posta eki olarak Associateeditor@tfh.com adresine gönderin .

17. Continental Kennel Club

CKC izleyicileri arasında köpek yetiştiricileri, köpek sahipleri, köpek uzmanları, yavru köpek alıcıları, bağlı kuruluşlar ve etkinlik katılımcıları yer alır. Web sitelerine göre, “Köpekler konusunda bizim kadar tutkuluysanız, çalışmalarınızı sitemizde yayınlamak isteriz.” Sorumlu yetiştirme, eğitim, sağlık, beslenme, bakım, yaşam tarzı, seyahat, kendin yap projeleri, tarifler hakkında makaleler arıyorlar.

Ödeme: Ödeme yoktur.

Çalışmanızı editor@ckcusa.com adresine gönderin .

18. I Heart Pets

Bu web sitesi ” eğlenceli, tüylü ve tüylü eğlenceye ” adanmıştır. Site paylaşılabilir fotoğraf ve videolarla doludur ve ayrıca gerçek hikayelerinizi de gönderebilirsiniz.

Ödeme: Bu bilgiler web sitesinde açıklanmamaktadır.

Hikayenizi IHeartPetsOnline@gmail.com’a gönderin .

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Share via

Dutluk Dergi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin

Send this to a friend