Taciz İddialarında Adı Geçen Yazar İbrahim Çolak İntihar etti

Taciz suçlamalarının ardından veda mesajı yayınlayan İbrahim Çolak'ın intihar ettiği öne sürüldü.


Adı bir süredir sosyal medyada taciz ifşa ve iddialarıyla gündeme gelen yazar İbrahim Çolak, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda intihar edeceği mesajını verdi.

Çolak akşam saatlerinde paylaştığı iletide, “Kendimi böyle bir sona hazırlamamıştım. İyi bir insan olmaktı dileğim, başaramadım. Saatlerce, günlerce yazabilirim ancak bu hiçbir şeyi geri getirmez. Ben, şu saatten sonra eşimin, evlatlarımın, dostlarımın yüzüne bakamam. Kimse tamamıyla suçlu değildir lakin başkalarına söylediğim, ‘kendimize yakışanı yapalım’ düsturunu kendim için tutamamış olmama gerçek bir pişmanlığım var. Beni seven, beni gözeten tüm dostlarıma, hassaten kahrımı çeken eşime ve evlatlarıma hayırla kalın diyorum” ifadelerini kullandı. Çolak’ın attığı Twitler şöyle:

Yazar Çolak’ın intihar edip etmediğine dair henüz resmi bir açıklama yapılmazken iletinin ardından gazeteci İsmail Kılıçaslan, Çolak’ın intihar ettiğini doğruladı.

Kılıçarslan iletisinde, “İbrahim Çolak intihar ederek son verdi hayatına. Ne diyeyim, ne yazayım bilmiyorum. Bildiğim tek şey intiharın hiç bir şart altında çözüm ve uygun son olmadığı… Çok üzgünüm.” ifadesini kullandı.

Çolak’ın notuna bir yorum da Aydın Ünal’dan geldi. Ünal, “İbrahim Çolak dostumuzu, kardeşimizi kaybettik. Rabbim rahmetiyle muamele etsin. Başımız sağolsun.” yazdı.

İBRAHİM ÇOLAK KİMDİR?

İbrahim Çolak, 1969 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. 1999 depreminde iki yıl kadar İstanbul’da yaşadı. 2003 yılından bu yana Ankara’da olan İbrahim Çolak, 9 kardeşli bir aileye mensuptur. Uzun bir süre amatör futbol oynamış ve atletizim yapmış olan yazar evli ve üç çocuk babasıdır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Share via

Dutluk Dergi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin

Send this to a friend