Simon Pegg Görevimiz Tehlike 7’nin çekim öncesini paylaştı

İddiaya göre 'takıntılı Tom Cruise yüzünden' çekimleri kabusa dönen Görevimiz Tehlike 7 setinden video paylaşan Simon Pegg güldürdü.


Mission: Impossible 7’nin yıldızı Simon Pegg, Instagram’da devam filminin çekim öncesine dair komik bir video paylaştı.

Pegg, Mission: Impossible serisine Mission: Impossible III’te Benji Dunn olarak katılmış ve ve o zamandan beri dizinin ana karakterlerinden biri haline gelmişti. Ardından gelen üç devam filminde Tom Cruise’dan Ethan Hunt’a yardımcı olmak için geri döndü. Christopher McQuarrie’nin iki film daha yazmak ve yönetmek için geri döneceği açıklamasndan sonra, Pegg’in çekirdek kadronun geri kalanıyla birlikte geri dönmesi bekleniyordu. Ve beklenen oldu.

Mission: Impossible 7’de, Pegg’ Benji rolünü yeniden canlandırıyor. Çekimler boyunca prodüksiyonun durumuyla ilgili güncellemeleri paylaşmaya devam eden Pegg bu kez yine komik bir çekim öncesi videosu paylaştı.

Geçtiğimiz ay Görevimiz Tehlike 7’nin çekimlerinin gidişatına dair bilgi veren kaynaklar sette Tom Cruise yüzünden “morallerin gerçekten düştüğünü” söylüyordu.

Page Six’in haberine göre serinin 7. filminin yapımında çalışan kaynaklar, Hollywood yıldızı Tom Cruise’un “kabus” olmaya devam ettiğini belirtmiş ve “Birçoğumuz daha fazla kayba neden olmadan durmayı, bazı şeyleri bir süreliğine bırakıp sonra elimizden geldiğince toparlamayı çok isteriz. Ancak (Cruise) bitirmeye tamamen takıntılı ve hiçbir şey onu durduramaz.” demişti.

Tom Cruise daha önce koronavirüs tedbirlerine uymayan birkaç ekip üyesi nedeniyle yaşadığı öfke patlamasıyla gündeme gelmişti.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Share via
Send this to a friend