Rose McGowan Twitter'ı onu 'susturmaya' çalışmakla suçladı

Rose McGowan Twitter’ı onu ‘susturmaya’ çalışmakla suçladı

The Charmed yıldızı Rose McGowan, Twitter'ı onu "susturmaya" çalışmakla suçladı.


Rose McGowan, Twitter’ı eski ABD Başkanı Bill Clinton’ın tartışmalı bir resmini yayınladıktan sonra siteden askıya alarak onu “susturmaya” çalışmakla suçladı.

Rose, bir yatakta kimliği belirsiz bir kadın tarafından masaj yapılan çıplak bir Clinton’a ait olduğu iddia edilen bir fotoğrafı paylaşmış “Epstein Adası’nda çekilmiş bir fotoğraf. ” yazmıştı.

Fotoğraf aslında İngiliz sanatçı Alison Jackson tarafından çekilmişti ve eski lidere benziyordu, ancak Rose’un Twitter’dan uzaklaştırılmasına neden oldu.

Yanıt olarak RT.com tarafından paylaşılan bir video aracılığıyla McGowan Twitter CEO’suna sordu: “Neden bu kadar korkuyorsun Jack Dorsey? Biraz konuşma özgürlüğü mü? Dostlarına karşı mı? I neden kötülüğü desteklediğini anlamıyorum Jack Dorsey. Ve neden yalan söylüyorsun.

“İğrenç bir insanın iğrenç bir şey yapmasıyla ilgili bir noktayı gündeme götürmeye çalışıyordum. Twitter’ın beni susturmaya çalıştığını biliyorum ve arkasında pek çok güçlü Demokrat olduğunu biliyorum. ”

McGowan, “Bu erkeklerin ayaklarının boynumda olmasından bıktım. Ellerini ağzıma götürmekten bıktım, “dedi şöyle devam etti:  “Twitter’daki iğrenç insan sayısı göz önüne alındığında, bildiğiniz bir suçluyu hapse atmaya yardım eden birinin cezalandırılması gerçekten şok edici. Clinton’lara karşı çıktığı için, makineye karşı çıktığı için cezalandırılıyor. Çünkü bu adamların hepsinin teknoloji kardeşler olması gerekiyor, değil mi?

“İnsanların konuşma özgürlüğü olması gerekiyor. Onların savundukları şey bu. Ve bu bir yalan. Sadece konuşmama izin ver… Ben senden çok daha az tehlikeliyim Sanırım. Beni susturursan daha tehlikeliyim. ”

Bir Twitter sözcüsü, Fox News’e McGowan’ın siteden uzaklaştırıldığını doğruladı ve bunu yapmadan önce ihlal edici içeriği silmesi gerektiğini ekledi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Share via

Dutluk Dergi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin

Send this to a friend