rctophobby.com

Ölüm Yadigarları’nda giydiği kostümleri çalmış

Harry Potter yıldızı Ölüm Yadigarları'nda giydiği kostümü nasıl çaldığını da anlattı.


Matthew Lewis, serinin çekimleri sırasında iki film arasında kilo verince yanaklarının süngerlerle doldurulduğunu söylemişti.

Harry Potter filmlerinde Neville Longbottom karakterini canlandıran Matthew Lewis, Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2’de (Harry Potter and the Deathly Hallows: Part Two) giydiği bir kostümü çaldığını açıkladı.

Screen Rant’in haberine göre Michael Rosenbaum’un sunduğu “Inside of You” isimli podcast programına katılan Lewis, Neville’in giydiği kostümü setten yürütmeyi başardığını söyledi. Ünlü oyuncu şu ifadeleri kullandı:

“Tümünü aldım”

Son filmde giydiğim kostümlerin tümünü aldım. Bunu kimin yaptığını söylemeyeceğim çünkü anlayabilirler. Fakat günün sonunda soyunma odasına biri geldi ve ‘Bunu istiyor musun?’ dedi. Ben de, ‘Evet’ diye cevap verdim. ‘Onu hemen çantana koy, ben de odadan çıkayım’ dedi. Ben de ‘Tamam’ dedim. Sanırım kostümü çalmıştım.

Lewis daha önce yaptığı açıklamada filmleri geri dönüp izlemenin hayli zor olduğunu şu ifadelerle açıklamıştı:

Karakterin içinden bana dair çok fazla şey çıkınca onu izlemek benim açımdan epey zor hale geliyor. Londra’daki bir polis memuru ya da zengin bir karakter gibi tamamen farklı birini oynayabildiğimde daha kolay oluyor. Neville’in içinde benden ne kadar çok şey olduğunu görmek bazen acı verici. Filmi izlerken, ‘Bu Neville değil bu sensin’ diyorum. Bu, benim aksi takdirde hiç girmeyeceğim pek çok kapıyı aralıyor.


Sizin Tepkiniz Nedir?

hate
0
hate
confused
0
confused
fail
0
fail
fun
0
fun
geeky
0
geeky
love
0
love
lol
0
lol
omg
0
omg
win
0
win