Netflix, Sherlock Holmes uyarlaması The Irregulars’ı iptal etti

Dizi, nisan başında The Falcon and the Winter Soldier'ı geride bırakarak ABD'de birinciliğe ulaşmıştı.


Eğlence sektöründen verdiği haberlerle tanınan Deadline, Netflix’in The Irregulars’ı iptal ettiğini duyurdu.

26 Mart’ta yayımlanan dizi, popüler Sherlock Holmes uyarlamalarından ayrılarak, odak noktasına Arthur Conan Doyle’un kitaplarındaki bir grup sokak çocuğunu alıyordu. Ünlü dedektifin aklından geçenlere ağırlık vermek yerine suçları çözmek için gerçekleştirilen kirli işleri konu ediniyordu.

Nielsen verilerine göre The Irregulars, 29 Mart-4 Nisan arasında ABD’de televizyonda en çok izlenen yapım olmuştu. Dizi 643 milyon dakikalık izlenmeye ulaşmış ve The Falcon and the Winter Soldier’ı geride bırakarak birinciliğe ulaşmıştı. Bu gelişmelerin ardından Netflix’in diziyi iptal ettiği haberi geldi.

Tepki yağdı

Haberin yayılmasından sonra dizinin hayranları sosyal medyada tepki göstermeye başladı. Bir kişi, “Çok kızgınım. The Irregulars’ı iptal ettiler. Ağlıyorum” derken, @wakeah_99 kullanıcı adlı bir Twitter kullanıcısı şu ifadeleri kullandı:

“Sevgili @Netflix, lütfen The Irregulars’ı iptal etme kararını gözden geçir. Bu diziyi o kadar sevdim ki iki kere izledim. Bütün bir yıl boyunca en çok beklediğim dizilerden biriydi. İptal edilmesi beni üzüyor.”

Dizinin neden iptal edildiğine dair şimdilik bir bilgi yok. Ancak dizinin hayranları nedeni ne olursa olsun bu kararın kaldırılması için mücadele verecek gibi görünüyor.

Netflix’in Sherlock’u; The Irregulars’a dair

 


Sizin Tepkiniz Nedir?

hate
0
hate
confused
0
confused
fail
0
fail
fun
0
fun
geeky
0
geeky
love
0
love
lol
0
lol
omg
0
omg
win
0
win