John Travolta, Prenses Diana ile dans etmenin 'bir peri masalı gibi' olduğunu söylüyor

John Travolta, Prenses Diana ile dansını anlattı; Peri masalı gibi…

Hit filmlerdeki dans performanslarıyla dikkat çeken Travolta, “Ortamı bir düşünün; Beyaz Saray'daydık. Gece yarısıydı. Sahne bir rüya gibiydi. Ona yaklaştım, dirseğine dokundum ve onu dansa davet ettim." dedi.


1985’te Beyaz Saray’daki bir yemekte Prenses Diana ile dans eden John Travolta bu deneyimini anlattı.

İkili, o zamanki Başkan Ronald Reagan’ın ev sahipliğinde 1985 etkinliğinde sahneye çıktı. ve First Lady Nancy Reagan, katılımcıların sevincine.

Hit filmlerdeki dans performanslarıyla dikkat çeken Travolta, “Ortamı bir düşünün; Beyaz Saray’daydık. Gece yarısıydı. Sahne bir rüya gibiydi. Ona yaklaştım, dirseğine dokundum ve onu dansa davet ettim. Döndü ve bana o büyüleyici gülümsemesini gösterdi. Davetimi kabul etti. Ve oradaydık, bir peri masalıymış gibi birlikte dans ediyorduk, ”dedi.

Onunla dans etmesini isteyeceklerini düşünmediğini belirten Travolta, “Bunu yapmanın büyük bir ayrıcalığına ve şerefine sahiptim” diye düşündüm.

Prenses Diana istemiş

Travolta, “Bu, dansı iyi idare etmek ve eğlendiğimizden emin olmak anlamına geliyordu. Bu işin kolay kısmıydı, ama Diana’yı uygun bir şekilde selamlamak, kendine güvenmek ve dans etmesini istemek karmaşık bir görevdi. Onu hafızama çok özel, büyülü bir an olarak damgalayacak kadar akıllıydım ”dedi.

Shorty yıldızı daha önce Hollandalı televizyon kanalı Één’e verdiği röportajda Nancy Reagan’ın kendisine Prenses Diana’nın onunla dans etmek istediğini söylediğini açıklamıştı.

“Bu onun dileği’ dediğini hatırladı. Gece yarısı, omzuna hafifçe vurmak zorunda kaldım ve ‘Dans etmek ister misin?’ dedim. Döndü ve başını Leydi Diana gibi daldırdı ve 15 dakika dans ettik. Bunu asla unutmayacağım ”diye ekledi. “Bunu deneyimleyebildiğim için çok onur duyuyorum ve Amerika Birleşik Devletleri’nde olmanın en önemli noktasının bu olduğunu biliyorum. Bu onun en sevdiği andı. Bu yüzden hayatını daha iyi hale getirdiğimi hissediyorum, hayatımı daha iyi hale getirdi ve burada olmadığı için çok üzgünüm. ”


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Share via

Dutluk Dergi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin

Send this to a friend