How I Met Your Father?

Dizi, 1 Mart 2014'te yayımlanan 40 dakikalık özel bölümüyle sona ermişti. How I Met Your Mother, başrolünü Hilary Duff'ın oynadığı yeni devam dizisiyle geliyor.


Variety’e göre Hulu’nun sipariş ettiği yeni dizinin adı How I Met Your Father olacak ve başrolde oğluna 2021’de babasıyla nasıl tanıştığını anlatan Sophie’yi canlandıran Duff yer alacak.

Hikayeyi anlatma şekli, Josh Radnor’ın canlandırdığı Ted Mosby’nin 9 sezon boyunca iki çocuğuna anneleriyle nasıl tanıştığını anlattığı ünlü How I Met Your Mother sitcom’undakiyle benzer olacak.

How I Meet Your Mother’dan bir kare.

Orijinal dizide olduğu gibi Sophie’nin arkadaşlarının da olay örgüsünde rol alması bekleniyor.

Variety’nin projeye dair bilgi sahibi olan bir kişiye dayandırdığı haberine göre devam dizisinin orijinal diziye nasıl bağlanacağı ya da bağlanıp bağlanmayacağı belli değil.

Dört gözle bekliyorum

Duff, yayın kuruluşuna, “Kariyerimde harika karakterleri canlandırdığım için inanılmaz derecede şanslıydım ve Sophie rolünü üstlenmeyi dört gözle bekliyorum. How I Met Your Mother’ın büyük bir hayranı olarak, dizinin yapımcıları Carter Bays ve Craig Thomas’ın bebeklerinin devamı için bana güvenmeleri beni onurlandırıyor ve hatta biraz da geriyor.” dedi.

Jason Segel, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris ve Alyson Hannigan’ın da rol aldığı How I Met Your Mother, 2005’ten 2014’e kadar CBS’de yayımlanmıştı.

Duff, TV Land ağının şu anda 7’nci ve son sezonunda olan Younger dizisinde Kelsey Peters’ı canlandırdı.


%d blogcu bunu beğendi: