Dame Helen Mirren Nevada'da bir ayı ile 'bir parça buluşma' yaptığını açıkladı

Helen Mirren Nevada’da bir ayı ile ‘buluşmuş’

Dame Helen Mirren, Nevada'da bir ayı ile "biraz buluştuğunu" açıkladı. Oscar ödüllü 75 yaşındaki aktris, Screen Actors Guild Awards'da sunucu olarak yer aldı ve ABD'deki hayatı hakkında bazı anekdotlar paylaştı. Dame Helen, film yönetmeni kocası Taylor Hackford ile "doğaya büyük zaman girdiğini" söyledi ve bir ayıyla karşı karşıya olduğunu açıkladı. Yıldız sanal tören sırasında, "Bir…


Helen Mirren, Nevada’da bir ayı ile “biraz buluştuğunu” açıkladı. Oscar ödüllü 75 yaşındaki aktris, Screen Actors Guild Awards’da sunucu olarak yer aldı ve ABD’deki hayatı hakkında bazı anekdotlar paylaştı.

Mirren, film yönetmeni kocası Taylor Hackford ile doğaya büyük zaman ayırdığını söyledi ve bir ayıyla karşı karşıya kaldığını açıkladı. Yıldız sanal tören sırasında, “Bir ayı ile biraz toplantı yaptım,” dedi. “Bir ayı gördüğüm için çok heyecanlandım ama tabii ki ayıların insanlara fazla aşina olmasına izin veremezsiniz çünkü onlar vahşi hayvanlar. Ben de onu uzaklaştırdım. ” dedi.

Mirren’e göre o daha küçük bir ayı idi ve onu kolaylıkla başka bir tarafa yönlendirebildi. Ünlü oyuncu “Yaramaz ayı, devam et. Hadi git.” diyerek ayıyı uzaklaştırdığını söyledi.


%d blogcu bunu beğendi: