Hugh Grant, Priyanka Chopra Jonas ve Tom Hiddleston Bafta sunucuları arasında

Grant, Jonas ve Hiddleston Bafta sunucuları arasında

Hugh Grant, Tom Hiddleston ve Priyanka Chopra Jonas, Bafta film ödüllerinde sunucular arasında yer alacak.


Hugh Grant, Tom Hiddleston ve Priyanka Chopra Jonas, Bafta film ödüllerinde sunucular arasında yer alacak. Pazar günkü ana tören büyük ölçüde sanal olacak, ancak sunum yapanların çoğu Royal Albert Hall’da şahsen görünecek.

Bridgerton yıldızı Phoebe Dynevor, Richard E Grant, Asim Chaudhry, Sophie Cookson, Chiwetel Ejiofor, Cynthia Erivo, Felicity Jones, Gugu Mbatha-Raw, James McAvoy, David Oyelowo, Pedro Pascal ve Jonathan Pryce de Londra’daki sunucular arasında yer alacak.

Aktrisler Rose Byrne, Andra Day, Anna Kendrick ve Renee Zellweger de Los Angeles’taki bir stüdyoda yer alacak.

Ödüller, 10 Nisan’da Clara Amfo’nun ev sahipliği yaptığı BBC Two şovunda sunulan ve film yapımının yaratıcı sürecini keşfetmek için aday gösterilen filmlerin sahne arkası görüntülerini kullanacak olan sekiz bölüm ile iki gecede verilecek.

Bafta’nın başkanı olan Cambridge Dükü, kostüm tasarımcısı Jenny Beavan’la ve makyaj ve saç tasarımcısı Sharon Martin ile film yapımı ile ilgili konuşacak.

Cumartesi günkü program

Aktör, yazar ve yönetmen Noel Clarke, Cumartesi şovunda Sinemaya En İyi Katkı Ödülü’ne layık görülecek ve aynı zamanda destekleyici bir performans da yer alacak.

Pazar günkü ana şovda aktör adayı Leslie Odom Jr. One Night In Miami adlı filminden Speak Now şarkısını söyleyecek. Pazar günü ayrıca kalan 17 ödül sunulacak ve yönetmen Ang Lee Bafta Bursu ile onurlandırılacak. Pazar günkü tören Dermot O’Leary ve Edith Bowman’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

Cambridge Dükü, bu kez film endüstrisinin geçen yılki dayanıklılığını kutlayan bir konuşma yapacak. Şovda ayrıca, artırılmış gerçeklik avatarı Celeste, Odom Jr ve Corinne Bailey Rae’nin yanında yer alacak Liam Payne performansları da yer alacak.

Özel görüntüler yer alacak

Programda ayrıca, bu yılın sonlarında sinemalarda gösterime girecek olan gelecek filmlerden özel görüntüler de yer alacak. Bafta’nın ödül ve içerik direktörü Emma Baehr şunları söyledi:

“Film yapımının sanatına ve zanaatına olan tutkumuzu paylaştığımız ve kutladığımız BBC’ye bu yıl bütün bir hafta sonu Bafta programlarını getirmekten mutluluk duyuyoruz. Heyecan verici yeni sunucularımız, özel konuk sunucularımız ve müzik performanslarımızla birlikte filmin en iyisi. ”

Bafta Film Ödülleri Açılış Gecesi 10 Nisan’da BBC Two’da saat 20:00’de yayınlanacak. EE British Academy Film Ödülleri, 11 Nisan’da BBC One’da saat 19: 00’da yayınlanacak.


Sizin Tepkiniz Nedir?

hate
0
hate
confused
0
confused
fail
0
fail
fun
0
fun
geeky
0
geeky
love
0
love
lol
0
lol
omg
0
omg
win
0
win