Gizlilik ve Çerez Kullanım Politikası

Dutluk Dergi, okurlarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) üyelik sırasında sizlerden talep eder.

Bu bilgiler, güncellenen makaleler, dönemsel kampanya çalışmaları, okurların profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik okur “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Dutluk Dergi bünyesinde derlenmekte ve mevzuat kapsamında okur tarafından gerekli izin usulüne uygun olarak verildi ise verilen onayın kapsamına uygun olarak ticari amaçla kullanmamakta ve hiçbir şekilde bu bilgilerin izin kapsamı dışında 3. Kişiler ile paylaşımını yapmamaktadır.

Dutluk Dergi, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Dutluk Dergi okurlarıına daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Dutluk Dergi tarafından analiz edilmekte ve kullanılmaktadır.

Okur bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Okurların sisteme girdiği tüm bilgilere sadece okurlar ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece okurlarımız değiştirebilmektedir.

Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, iletisim@dutlukdergi.com mail adresine ulaşmanız yeterlidir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan okurlarımızın güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Dutluk Dergi veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Dutluk Dergi arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Ayrıca dutlukdergi.com’da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmakta bu sayede kişisel bilgileriniz şifrelenmektedir.

Share via
Send this to a friend