George R.R. Martin’in Game of Thrones’taki En Hoşlanmadığı Sahne😢


George R.R. Martin, Game of Thrones dizisindeki en sevmediği sahneyi açıkladı. Yazar, sahneyi bütçenin azlığı nedeniyle istediği gibi çekemediğini söyledi. 

Buz ve Ateşin Şarkısı serisinin yazarı George R.R. Martin’e göre dizideki en kötü sahne ilk sezondan.
2011’de çıkan ilk Game of Thrones sezonu pek çok izleyici için dizinin en iyi sezonu birçoğuna göre. Oysa Martin harcanan milyonlara rağmen durumdan memnun değil; özellikle de bir sahneden. 

Martin durumu şöyle anlatıyor: “Bütün sekiz sezon arasında en sevmediğim sahne bütçenin azlığı yüzünden oluştu: Kral Robert avlanmaya gider. Dört adam yayan olarak ormanda geziyor, ellerinde mızrak var ve Robert Renly’yi azarlıyor. Kitaplarda Robert’in ava gittiğini ve bir yaban domuzu tarafından yaralandığını okuyoruz. Geri getirdiklerinde de ölüyor. Yani hiçbir zaman bir av sahnesi yazmadım ben. Yazsaydım en az yüz kişilik bir sahne olurdu. Çadırlar olurdu. Avcılar olurdu. Av köpekleri olurdu. Borazanlar öterdi. Bir kral böyle avlanır! Krallar üç arkadaşıyla ormanda gezinirken karşılarına bir domuz çıkmasını beklemez. Gelgelelim o sezonu çekerken ne at ne av köpeği ne de çadırlar için bütçemiz vardı.”

Sahnede, bir Kral Muhafızı Sör Barristan Selmy, ilk sezonlarda basit bir hizmetçi olan Lance ve Kral Robert’la küçük kardeşi Renly’den oluşan ufak bir ekip var. Kral böyle avlanmaz elbette ama olan olmuş. 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
1
omg
win win
0
win
Share via

Dutluk Dergi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin

Send this to a friend