Emma Watson film setini “hışımla” terk mi etti?

Seth Rogen, Emma Watson'ın film setinden "hışımla çekip gittiği" söylentisine açıklık getirdi.


Oyuncu setteki olayın iş ilişkileri açısından “korkunç son” olduğu iddiasına itiraz etti.

Seth Rogen, Emma Watson’ın This Is the End filminin setinden “hışımla çekip gittiği” yönündeki uzun süredir devam eden söylentiye açıklık getirdi.

2013 yapımı filmde Rogen, James Franco ve Danny McBride’nin yanı sıra Watson ve Rihanna’nın aralarında yer aldığı yıldızlar bir Hollywood partisine katıldıkları sırada kıyameti deneyimleyen abartılmış hallerini canlandırıyor.

Yapım sırasında filmde figüranlık yaptığını iddia eden bir Tumblr kullanıcısı, Watson’ın filmin sonlarına doğru gerçekleşen bir sahneden dolayı rahatsız olduğu için setten çıktığını iddia etmişti.

Söz konusu sahnede yamyamlığı benimseyen McBride ve ona tasmayla bağlanmış bir tutsak olarak hizmet eden maskeli seks kölesi Channing Tatum (kendisini canlandırıyor) rol alıyor.

British GQ’nun yeni kapak dosyasında, Watson’ın setten “çekip gittiği” söylentisinin doğru olup olmadığı sorulan Rogen ne yaşandığına açıklık getirdi.

Oyuncu ve yönetmen şöyle açıkladı:

Yani, bu konuda geçmişe bakıp ‘Bunu yapmaya nasıl cüret eder?’ diye düşünmüyorum. Anlıyor musunuz? Sanırım bazen bir şeyi okuduğunuzda, hayata geçirildiğinde bu düşündüğünüz şeye benzemiyor.

Rogen sözlerini şöyle sürdürdü:

İlişkimiz korkunç biçimde falan sonlanmadı. Sonraki gün veda etmek için geri geldi. Filmin tanıtımına yardım etti. Herhangi bir kırgınlık yok ve nihayetinde filmin sonuçlanma biçiminden daha fazla memnuniyet duyamazdım.

Rogen, Watson’ın sahneyle ilgili sezgilerinin de doğru olduğunu ve sahnenin tamamlanmış kurgusunun Watson’ın sette gördüğünden çok daha hafif olduğunu öne sürdü.

Rogen şunları söyledi:

Muhtemelen haklıydı. İlk başta böyle tasarlanmasa da muhtemelen yaptığımız daha komikti.

 


%d blogcu bunu beğendi: