Bu Yıl Kitap Fuarı Gerçekleşecek mi?

TÜYAP tarafından yapılan açıklamada milyonlarca insanın sabırsızlıkla beklediği İstanbul Kitap Fuarının ileri bir tarihe ertelendiği duyuruldu.


Pandemi nedeniyle etkinlikler birer birer iptal ediliyor. Bu durumun ne zaman düzeleceği ise belirsizliğini koruyor. Kitapseverlerin gözü kulağı da kitap fuarlarında idi. TÜYAP tarafından yapılan açıklamada milyonlarca insanın sabırsızlıkla beklediği İstanbul Kitap Fuarının ileri bir tarihe ertelendiği duyuruldu.

Son günlerde artan vakalar doğrultusunda COVID-19 pandemi sebebiyle alınan karar doğrultusunda TÜYAP tarafından yapılan resmi açıklamada: “Değerli ziyaretçiler ve yayıncılarımız fuarımız ileri bir tarihe ertelenmiştir. Bu yıl içinde sizlerle yeniden buluşmayı diliyoruz. Bizden haberler için hesapları ve web sitemizi takip edebilirsiniz. Herkese sağlıklı günler dileriz” denildi.

İzmir Kitap Fuarı gerçekleşecek mi?

TÜYAP tarafından yapılan açıklamada İzmir Kitap Fuarı’nın da ileri bir tarihe ertelendiği duyuruldu. Kitap severlerin derin üzüntüsüne yol açan açıklamada kitap fuarlarının bu sene içerisinde gerçekleşip gerçekleşmeyeceği hakkında detaylı bir açıklama yapılmadı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
1
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Share via

Dutluk Dergi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin

Send this to a friend