Sör Anthony Hopkins, Galler'de Bafta galibiyetini kutluyor

Anthony Hopkins, Galler’de Bafta galibiyetini kutluyor

Hopkins, bunayan bir adam hakkında Florian Zeller tarafından yönetilen Baba filmiyle en iyi erkek oyuncu ödülünü kazandı.


Sör Anthony Hopkins, Bafta galibiyetini Galler’de kutladı. 83 yaşındaki Kuzuların Sessizliği yıldızı, bunamaya giren bir adam hakkında Florian Zeller tarafından yönetilen Baba filmiyle en iyi erkek oyuncu ödülünü kazandı.

Oyuncu genellikle Los Angeles’ta yaşıyor, ancak memleketi Galler’de tatilde. Akademi Ödülleri’ne kadar Galler’de kalacağını doğruladı ve “Uzun bir tatile çıkıyoruz, kapatıldık ve herkes için zor bir yıl oldu, bu yüzden tatile çıktık ve aşılarımızı yaptırdık. Bu yüzden Galler’deyiz ve sakin bir zaman geçiriyoruz ve herkese minnettarız, bu yüzden olacağımız yer burası.” dedi.

Sir Anthony ilk Bafta’sını 1969’da The Lion In Winter için kazandı ve tekrar kazanmayı beklemediğini söyledi. Hopkins ödülü kazandığını nasıl öğrendiğini de anlattı:

Bir aktörün kabusu

“Bu harika. Hayatımın bu zamanında, bunu elde etmeyi hiç beklemediğim bir yerdeyim. Demek istediğim, hayatımda bir noktaya geldim ve bir daha çalışıp çalışmayacağımı merak ettiğimi düşündüm, bir aktörün kabusudur bu. Sadece çok şaşırdım. Aslında burada oturuyorum, bir otelde odamda resim yapıyorum ve üzerim boyayla kaplandı ve bu tezahürat yan kapıdan yükseldi ve ‘Futbol maçı mı izliyorlar?’ diye düşündüm ve sonra Florian’dan bir mesaj aldım. ”

Sör Anthony hala oyunculuk yapmasını, “Beni beladan uzak tutuyor” diye anlattı ve ekledi:

“Bu konuda ağır görünmek istemiyorum ama nasıl yapılacağını bildiğim tek şey bu. Nasıl oyuncu oldum bilmiyorum. Gerçekten hiçbir şey yapmaya niyetim yoktu. Ama bu içimden gelen bir şey, sanırım bundan zevk alıyorum. Basit tutuyorum. Onu seviyorum. Bu harika bir hayat. Ve bir şeyleri ifade edebilmek için kendimi fazla ciddiye almamaya çalışıyorum, umarım bunu hiçbir zaman yapmam. “


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Share via

Dutluk Dergi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin

Send this to a friend