Ahilik co kapandı mı? Ahilik Kontrol Merkezi nedir?

Ahilik Kontrol Merkezi neden kapandı mı? Son dönemde İsrail malı ürünleri boykot etme çabaları arttı.


Ahilik co nedir, kapandı mı? Ahilik Kontrol Merkezi neden kapandı? sorusu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Son dönemde İsrail malı ürünleri boykot etme çabaları arttı. Ahilik Kontrol Merkezi tarafından geliştirilen bir uygulama, vatandaşlara hangi İsrail malı ürünlerin boykot edilmesi gerektiği konusunda rehberlik etti. Peki, Ahilik co kapandı mı, ne oldu? Ahilik com neden açılmıyor?

Ahilik co nedir, kapandı mı? Ahilik Kontrol Merkezi neden kapandı?

Ahilik co nedir, kapandı mı? Ahilik Kontrol Merkezi neden kapandı? Son dönemde İsrail malı ürünleri boykot etme çabaları arttı. Ahilik Kontrol Merkezi tarafından geliştirilen bir uygulama, vatandaşlara hangi İsrail malı ürünlerin boykot edilmesi gerektiği konusunda rehberlik etti. Vatandaşlar, bu uygulama sayesinde boykot edilen ürünleri sorgulayarak hakkında detaylı bilgi aldılar. Bu girişim, İsrail malı ürünlere karşı toplumsal farkındalığı artırmayı amaçladı. Ahilik co kapandı mı? Ahilik co neden çalışmıyor? Ahilik co neden girilmiyor?

AHİLİK CO KAPANDI MI?

Peki ama Ahilik co sitesi neden kapandı? İsrail mallarını boykot eden ve bu ürünleri güncel listeleri ile paylaşan Ahilik.co sitesi kapandı.

Ahilik Kontrol Merkezi, işletmelerin Ahilik değerlerine uygunluğunu hızlı ve kolayca değerlendirmeyi amaçlayan bir platform olarak faaliyet gösterdi. Sitemizi kullanmak oldukça basitti; incelediğiniz işletmenin adını arama çubuğuna girmeniz yeterliydi. Ahilik Kontrol Merkezi, Ahilik değerlerini, yani dürüstlük, adalet, çalışkanlık ve sadakat gibi temel kavramları öne çıkardı ve bu değerleri iş dünyasında teşvik etmeyi hedefledi.

İş dünyasında şeffaflık, güvenilirlik ve toplumsal sorumluluk gibi kritik konularda firmaları ayrıntılı bir şekilde inceledik. Bu sayede size, güvenebileceğiniz ve Ahilik değerlerine uygun işletmeleri seçme konusunda yardımcı oldu.

Ahilik Kontrol Merkezi, iş dünyasında Ahilik değerlerini koruma ve yayma misyonunu taşıdı. İş dünyasında güvenilir bir rehber olmayı amaçladık ve Ahilik değerlerini desteklemeye devam etti. Ancak şu an için ahilik co sitesi kapalı durumda, sorgulama yapılamıyor.

AHİLİK CO NEDEN AÇILMIYOR?

Ahilik co sitesinin neden kapandığı ya da ne olduğu bilinmiyor. Siteye girildiğinde şu yazı yazmakta:

“Biz elimizden geleni yaptık, gerisi artık sizin ellerinizde.


%d blogcu bunu beğendi: